W naszym serwisie posiadamy w pełni wyposażone stanowisko do kontroli i ustawiania geometrii zawieszenia w pojazdach osobowych oraz dostawczych.

geometria kół

Mózgiem stanowiska jest najnowocześniejsze na rynku amerykańskie urządzenie HawkEye. Zastosowana w tym urządzeniu unikalna, opatentowana technologia sterowanych komputerowo, laserowych głowic, pozwala skrócić czas przygotowania oraz wykonania pomiaru poniżej dwóch minut, przy zachowaniu niespotykanej precyzji.

Urządzeniem steruje oprogramowanie zawierające bazę danych fabrycznych ustawień geometrii zawieszenia niemal każdego pojazdy, każdej dostępnej marki. Dzięki tym informacjom komputer jest w stanie określić i ułatwić korektę wszelkich, niewidocznych gołym okiem uchybień.

Precyzję wykonanych ustawień potwierdza wydruk z graficznie zaprezentowanymi wynikami prac oraz dopuszczanymi przez producenta normami dla danego pojazdu, który na koniec otrzymuje każdy nasz klient.

Ceny wybranych usług

Ustawienie zbieżności kół jednej osi od 90 zł
Ustawienie pełnej geometrii jednej osi od 150 zł
Ustawienie pełnej geometrii pojazdu od 180 zł

USŁUGI W GODZINĘ!

 Wymianę oleju, filtrów jak i kloców hamulcowych nie wymagają dużo czasu i jesteśmy w stanie wykonać je od ręki w ciągu 1 godziny.

Szanujemy Twój czas!

SPRAWDŹ USŁUGĘ
© Copyright 2022 NOWUM