Samochody sprowadzane od naszych zachodnich sąsiadów a nierzadko również zza oceanu kuszą nie tylko przystępną ceną ale także bogatym wyposażeniem. Nowoczesne modele mają na wyposażeniu komputery oraz nawigacje GPS. Niestety ich podstawową wadą jest brak języka polskiego, co znacznie utrudnia korzystanie z nich.

Jedynym wyjściem w takim wypadku jest nauczyć się języka dostępnego w menu albo…. nauczyć samochód języka polskiego!

W tym drugim przypadku jesteśmy w stanie Państwu pomóc profesjonalnie modyfikując oprogramowanie komputera tak, aby wszystkie komunikaty na ekranie menu, w nawigacji GPS lub komunikaty głosowe były dostępne w języku polskim.

Usługa wykonywana jest na miejscu, na terenie naszego zakładu serwisowego. Wystarczy na umówiony dzień zostawić swoje auto i odebrać je jeszcze tego samego dnia!

Najważniejszy jest fakt że NIGDY do instalacji nie potrzebujemy: demontować jednostek nawigacyjnych, rozbierać na części, lutować, klonować urządzeń ani wykonywać jakiejkolwiek ingerencji która w przyszłości może skutkować negatywnym działaniem na państwa jednostkę główną nawigacji a nawet samochód.

Zawsze dysponujemy aktualnymi mapami drogowymi Polski i Europy w polskich wersjach językowych oraz aktualizacjami oprogramowania.

Aktualizacja map GPS od 100 zł

Polskie menu od 30 zł

Polski lektor od 30 zł

USŁUGI W GODZINĘ!

 Wymianę oleju, filtrów jak i kloców hamulcowych nie wymagają dużo czasu i jesteśmy w stanie wykonać je od ręki w ciągu 1 godziny.

Szanujemy Twój czas!

SPRAWDŹ USŁUGĘ
© Copyright 2022 NOWUM