Serwis Ogumienia to wyodrębnione stanowisko wyposażone w urządzenia firmy Bosch. Klientom oferujemy pełen wybór marek i typów felg i ogumienia w konkurencyjnych cenach. Montaż opon zakupionych w naszej Firmie wykonujemy nieodpłatnie. Na życzenie Klienta montujemy również opony używane. W pełnym zakresie naprawiamy uszkodzone ogumienie.

Istnieje możliwość pozostawienia zdjętych opon do przechowania na kolejny sezon. Komplety są opisywane oraz przechowywane w warunkach pozwalających na bezproblemowe przygotowanie podczas następnej zmiany.

NAPRAWA FELG

Chociaż stan polskich dróg systematycznie się poprawia, to wciąż zdarzają się miejsca w nawierzchni, których spotkanie uszkodzi felgę. W wyniku takiego uderzenia może dojść do pęknięcia felgi aluminiowej. Wprawdznie nie da się naprawić każdego typu uszkodzenia, ale podczas oględzin jesteśmy w stanie stwierdzić, czy powstałe pęknięcie lub ubytek kwalifikuje się do naprawy. Usuwanie uszkodzeń odbywa się za pomocą profesjonalnego sprzętu spawalniczego poprzez spawanie metodą TIG w osłonie aronu. Felgi, które wskutek uderzenia straciły właściwy kształt są prostowane zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.

Serwis opon

Piękne, błyszczące felgi potrafią być ozdobą pojazdu i nadawać mu niepowtarzalny charakter, dlatego warto zwrócić uwagę na ich zewnętrzny wygląd. Uszkodzony lakier można odtworzyć zgodnie z  oryginałem lub nadać całkowicie nowy wygląd poprzez jego zmianę. Każde malowanie poprzedzone jest uzupełnieniem ubytków, Wykonujemy malowanie zarówno metodą tradycyjną (mokrą) jak i proszkową. Ostateczny wygląd nadaje przezroczysty lakier zabezpieczający oraz polerowanie.

Ceny wybranych usług

Sezonowa zmiana ogumienia (4 szt.) Od 44 zł / komplet
Naprawa uszkodzonej opony od 15 zł
Przechowania kół. Dla stałych klientów usługa bezpłatna 35 zł / sezon
Wyważenie koła na feldze aluminiowej od 10 zł
Wyważenie koła na feldze stalowej od 8 zł
Prostowanie felgi aluminiowej od 30 zł
Renowacja felgi aluminiowej (korekta, uzupełnienie ubytków, piaskowanie, malowanie proszkowe) od 80 zł
Prostowanie felgi stalowej od 15 zł
Wymiana opony na feldze aluminiowej 13" montaż oraz demontaż od 12,50 zł
Wymiana opony na feldze aluminiowej 15" montaż oraz demontaż od 15,00 zł
Wymiana opony na feldze aluminiowej 18" montaż oraz demontaż od 20,00 zł
Wymiana opony na feldze stalowej 13" montaż oraz demontaż od 12,00 zł
Wymiana opony na feldze stalowej 15" montaż oraz demontaż od 15,00 zł
Wymiana opony na feldze stalowej 18" montaż oraz demontaż od 20,00 zł

USŁUGI W GODZINĘ!

 Wymianę oleju, filtrów jak i kloców hamulcowych nie wymagają dużo czasu i jesteśmy w stanie wykonać je od ręki w ciągu 1 godziny.

Szanujemy Twój czas!

SPRAWDŹ USŁUGĘ
© Copyright 2022 NOWUM