Każdy użytkownik pojazdu mechanicznego zdaje sobie sprawę jak ważne jest zapewnienie silnikowi odpowiedniego smarowania oraz zabezpieczenie go przed zużyciem. Należy sprawdzać poziom oleju, aby jego poziom nie był zbyt niski. Oczywiście w trakcie pracy silnika olej zużywa się tracąc przy tym swoje właściwości. Regularna wymiana zgodnie ze wskazówkami producenta pojazdu pozwoli utrzymać sprawny pojazd przez wiele lat. Dla zapewnienia lepszego działania podczas wymiany oleju warto wymienić również filtry paliwa, oleju oraz powietrza.

Jednym z podstawowych warunków bezpiecznego użytkowania drogi są sprawne hamulce. Okładziny stosowane w klockach, szczękach hamulcowych ulegają ścieraniu, co zdecydowanie wpływa na długość drogi hamowania w niebezpiecznych sytuacjach.

Wymiana w 1 godzinę

Szanujemy Twój czas! Zarówno zabiegi wymiany oleju, filtrów jak i kloców hamulcowych nie wymagają dużo czasu i jesteśmy w stanie wykonać je od ręki w ciągu 1 godziny.

WYMIANA KLOCKÓW - ceny wybranych usług

Sprawdzenie stanu elementów ciernych (klocki, szczęki hamulcowe) usługa gratis
Wymiana klocków hamulcowych. Czyszczenie, regulacja, konserwacja zacisków i prowadnic. Sprawdzenie jakości płynu hamulcowego Od 40 zł / komplet
Sprawdzenie skuteczności działania układu hamulcowego z wydrukiem - ścieżka diagnostyczna - rolki hamulcowe 20 zł

WYMIANA OLEJU - ceny wybranych usług

Wymiana filtra I oleju zakupionego u nas usługa gratis
Wymiana filtra I oleju klienta 30 zł
Jeśli zachodzi konieczność kasowania inspekcji serwisowej – wskazania komputera od 10 zł

USŁUGI W GODZINĘ!

 Wymianę oleju, filtrów jak i kloców hamulcowych nie wymagają dużo czasu i jesteśmy w stanie wykonać je od ręki w ciągu 1 godziny.

Szanujemy Twój czas!

SPRAWDŹ USŁUGĘ
© Copyright 2022 NOWUM